O nás

Vitaj v kavine, kde sa každý dúšok stáva príbehom.

V historickom centre Trnavy, sme vytvorili miesto, kde sa vášeň pre výberové víno a dokonalú kávu stretáva s unikátnou atmosférou našeho priestoru

Hviezdoslavova 11, Trnava

V kavine sa každý okamih mení na nezabudnuteľný zážitok.
Sústredíme sa na to, aby sme ti priniesli jedinečné chvíle vďaka našej starostlivo vybranej ponuky.

Spolupracujeme s lokálnimy vinármi a majstrami v pražení kávy, aby sme zabezpečili, že každý pohár a šálka, ktorú ponúkame, sú nielen chutné, ale majú aj príbeh lokálnej kvality a tradície.

U nás nájdeš ideálne miesto pre vášnivých milovníkov kávy a vína, ktorí ocenia autentickosť a pravý gurmánsky zážitok.

Róbert a Jozef
slogan

Nápad otvoriť vináreň vznikol ku koncu fľašky, ktorá stratila korok.

Róbert a Jozef sa stretli a už dlho sme mali ideu otvoriť si našu vlastnú vináreň, ktorá by odzrkalila náš príbeh a vášeň k vínu.

Jozef: Moja láska k gastronómii a vínu je to súčasť môjho života, ktorú si neviem predstaviť bez zdieľania s inými. S radosťou prinášam túto zanietenosť a znalosti do každého pohárika, aby som mohol poskytnúť nezabudnuteľné zážitky všetkým, ktorí naše vína ochutnajú.

Róbert: Ako milovník červeného vína a zberateľ vín, najväčšiu radosť mi robí zdieľanie týchto skvostov s priateľmi a rodinou. Vždy som sníval o vlastnej vinárni a teraz, keď sa tento sen stal skutočnosťou, teším sa, že môžem svoju vášeň a unikátne vína zdieľať s tebou.

logo
Po - Štv 09.00 - 22.00
Pia - So 09.00 - 00.00
Ne 09.00 - 22.00
Kavino 2024
Ponuka Kontakt 0915 292 555